... MANIA MAJSTERKOWANIA

... MANIA MAJSTERKOWANIA

Planner zajęć grudniowy – do pobrania

Planner zajęć grudniowy – do pobrania

Planner zajęć – zostań bohaterem swojego czasu

 

Nie jestem mistrzynią planowania. Często w moje działania wkrada się chaos. Do historii moich dziejów przeszło schodzenie 3 razy do osiedlowego sklepiku po zapałki. Za pierwszym razem kupiłam śmietanę i kakao. Po powrocie do domu okazało się, że aby ugotować obiad na gazowej kuchence i zrobić deser miałam kupić zapałki! Poszłam drugi raz – kupiłam śledzie (bo przywieźli), drożdżówki i wróciłam. Mina, z jaką szłam trzeci raz do sklepu nadawałaby się na okładkę czasopisma, którego redaktor naczelną mogłabym zostać, mianowicie – „Dom wariatów”.

Wraz z upływem czasu coś się w tej głowie dzieje, nie wiem czy z szarymi komórkami, czy z korą mózgową, ale spamiętać wszystko jest coraz trudniej. Do tego doszła „ciążowa słonina” zamiast mózgu – jak określany jest okres przejściowy w życiu kobiety w czasie trwania ciąży. Jak to wszystko się zsumuje, to powstaje niezła sterta psychicznego bałaganu. To nie koniec oczywiście. Dom, praca, przedszkole, zajęcia, zakupy, obiad, co na obiad, rachunki, nie zapomnieć o segregowanych śmieciach, które zabierają w tym tygodniu, dziecku kupić to i tamto do przedszkola, przecwiczyć rolę na jasełka, w weekend goście – co przyrządzić? Coś się popsuło – zareklamować, w Biedronce świeżaka odebrać, umówić wizytę do lekarza itede itepe. Lista bez końca. Jak tu nie zwariować?

Wydrukuj za free plan swoich zajęć

 

Outlook na bieżąco przypomina mi o zadaniach, które muszę wykonać – lubię tę funkcję, ale używam jej głównie w pracy. W domu mam notatniczek, ale powyrywane kartki fruwają tu i tam. Możecie zrobić sobie tablicę i na nią przyczepiać różne rzeczy, możecie też zrobić sobie planner.

Przygotowałam dla Was wersję grudniową – czyli w świątecznym klimacie. Będą też projekty na kolejne miesiące. Za darmo możecie pobrać i wydrukować sobie w formacie A4 lub mniejszym. Taką kartkę możecie wrzucić do torebki, kieszeni i mieć przy sobie. Możecie powiesić ją w kuchni i spisywać w ciągu dnia co jest do zrobienia. Kto chce pobrać planner, niech idzie na sam dół wpisu i pobierze załącznik (attachement).

W styczniu 5 plannerów w formie kalendarzy – wykonanych ze sklejki – wraz z wydrukiem na kolejne miesiące powędruje do wybranych osób. Taka niespodzianka pojawi się na blogu w karnawale. Miała pojawić się już teraz, ale jak to mawiają „co nagle to po diable”.

Udanego zaplanowanego dnia!

 

Facebook Comments

Attachments%d bloggers like this: